Hlavní menu

Akce ANNOLK Akce členů Projekty Semináře/akce v regionu Odkazy

Projekty a Partnerství Liberecký kraj
Inzerce
Nejsou žádné inzeráty.
Vyhledat text
Najdete nás i na Facebooku
najdete nás i na facebooku
Fotogalerie
Adventní bazárek 2015 - 5
15.prosince 2015 od 14 hodin
v ANNOLKu
zobrazení: 0
známka: 0
 


Akce členů

Fotosoutěž Zaostřeno na Jizerky - 5. ročník vyhlášen

JizerkyNadace pro záchranu a obnovu Jizerských hor vyhlásila již tradiční 5. ročník fotosoutěže „Zaostřeno na Jizerky“. Jejím cílem je zachytit krásu Jizerských hor očima jejich návštěvníků. Do soutěže se může přihlásit každý, kdo zašle maximálně 4 fotografie Jizerských hor jak elektronicky, tak i poštou, nejpozději však do 5. června 2015. Z pořízených snímků bude sestavena putovní výstava, která vypukne ihned po slavnostní vernisáži, kam budou srdečně pozváni jak účastníci soutěže, tak i širší veřejnost.

Z vystavených fotografií bude vybráno nejlepších 13 záběrů, které budou nést čestné místo v kalendáři „Zaostřeno na Jizerky 2016“. Výtěžek z kalendáře bude použit na výsadbu původních druhů dřevin právě v oblasti Jizerských hor. Tím nadace pomůže nejenom představit Jizerské hory v jejich jedinečné kráse, ale zároveň bude podpořena jejich obnova a dlouhodobě udržitelný stav. „Jsme nadšeni, že se nám každý rok sejde ve fotosoutěži velké množství snímků. Lidé posílají desítky krásných fotografií a soutěž se těší stále větší oblibě. Hlavně to je nám motivací pro další ročníky“, řekl Ondřej Petrovský, ředitel Nadace pro záchranu a obnovu Jizerských hor.

Fotografie po uzávěrce vyhodnocuje odborná porota, ve které zasedá například fotograf Břetislav Jansa, Zdeněk Patzelt, předseda správní rady nadace František Pelc, ředitel regionálního pracoviště AOPK ČR Jiří Hušek, autor řady knih Roman Karpaš a další. Současně bude prostřednictvím internetových stránek probíhat v průběhu letních prázdnin hlasování veřejnosti. Fotografie s nejvyšším počtem hlasů se zařadí mezi vystavené. Další informace je možné nalézt na internetových stránkách nadace www.jizerky.ecn.cz

Soutěžící se také mohou těšit na vyhlašování vítězných fotografií, předávání hodnotných cen a zbrusu nových kalendářů, který obdrží každý přihlášený soutěžící jako poděkování za účast. „Věřím, že i letošní ročník bude minimálně stejně úspěšný jako předchozí, že se sejde spousta krásných fotografií a nám se podaří naplnit i hlavní myšlenku pomoci Jizerským horám. I díky minulým ročníkům se podařilo vysázet již přes 80 tisíc sazenic původních druhů dřevin, převážně buků, dubů a jedlí“, uzavřel Petrovský.

Více informací: Ondřej Petrovský, ředitel Nadace pro záchranu a obnovu Jizerských hor, tel.: 605701503, e-mail: jizerky@ecn.cz, www.jizerky.ecn.cz

Informační e-mailVytisknout text

 

 
Termíny jednání výboru ANNOLK


4.4. 2018 od 14.00 hod.
14.3. 2018 od 13.30 hod.
14.2.2018 od 14 hod.
10.1.2018 od 14 hod.

Není-li uvedeno jinak,
vždy v sídle ANNOLKu.

Hosté jsou vítáni.

Týdny pro neziskový sektor
Začínáme připravovat
TÝNES 2018 (únor - březen)
termín: 1.2.2018 - 31.3.2018
společné výstavy, diskuse, vzdělávání a prezentace činností Kde: KVK Liberec, krajský úřad, centra NNO v LK ...

Rok 2018 - Evropský rok kulturního dědictví,
100 let České republiky a mezníky i úspěchy českého neziskového sektoru
Další témata: sdílená ekonomika, projektová a místní partnerství, sociální podnikání, inovace šetrné ke zdrojům i prostředí, kvantování a práce s energiemi ...

Chcete-li s námi pořádat akci v rámci TÝNES 2018, napište nám na: annolk@seznam.cz
Zajímavé akce v regionu
31.10.2017
Dobrovolnictví
Knihkupectví u Fryče (Pražská 14, Liberec)
(Informace)


Další akce a nabídka
29.11.2017 Regionální kooperace jako základ pro zachování biologické rozmanitosti" - v Mezinárodním centru setkání v Klášteře St. Marienthal - Ostritz, Spolková republika Německo.

29.11.2017 veřejné projednání Implementace Agendy 2030 pro udržitelný rozvoj v České republice - od 10:00 do 12:00 ve Strakově akademii, nábřeží Edvarda Beneše 4.

© 2006 ANNOLK
Web je postaven na enginu
phpRS.

[CNW:Counter] návštěv