Hlavní menu
Projekty a Partnerství Liberecký kraj
Inzerce
Nejsou žádné inzeráty.
Vyhledat text
Najdete nás i na Facebooku
najdete nás i na facebooku
Fotogalerie
Slavnost světel - 7.listopadu 2013 v Liberci - 1
2. ročník světýlkové akce - cesta s lampiony a lucerničkami od radnice a setkání aktivistů neziskovek i libereckých rodin před dlouhou zimou v parku u hotelu Zlatý lev.
zobrazení: 0
známka: 0
 


Akce ANNOLK

Panelová diskuse + workshop "Světlo a zdroje pro rozvoj neziskovek v LK"- 11.3.2015 od 15 do 18 hodin v KVK

Týdny pro NS2015Zdravím a srdečně zvu do KVK (Krajské vědecké knihovny v Liberci)  11. března 2015 od 15 hodin na panelovou diskusi a workshop neziskovek  - viz pozvánka v příloze.

Do panelové diskuse (měla by trvat první 1,5 hodiny)  zatím přislíbili účast:
Věra Vohlídalová, Lída Vajnerová, Lenka Hřibová, Zora Machartová, možná stihnou přijít i Pavel Matějka a Jiří Antl, či někdo jiný z jejich či dalších organizací. Z Hradeckého kraje možná přijedou manželé Hlouškovi (KRASNO), z Prahy Martina Berdychová (Asociace NNO ČR), či Ivana Bursíková (Agora). Jako hosty zveme I. Hujerovou a P. Tulpu (LK), I. Langra a K. Hrbkovou (SML).
Chcete-li být sami panelistou k tématům: vícezdrojové a víceleté financování neziskovek, dobrá či špatná praxe projektového a grantového   financování, dejte vědět, zatím jsem více osob nestíhala obvolat, ale některé ještě  určitě v následujících dnech obvolám a pozvu :-) .

Následující workshop  (druhá část akce, cca do 18  hodin po panelové diskusi) bude hlavně o hledání nových cest financování, ale i spolupráce a realizace pilotních či partnerských projektů, aby více peněz neziskovkami nejen protékalo (náklady vyúčtovaných  grantů a příspěvků), ale i končilo a neslo užitek i lidem, kteří jsou v tomto zaangažovaní, zaměstnaní, či pro cílovou skupinou služeb a produktů, ale nejen.

Rádi bychom tím navázali i na otevřená jednání s krajem, ale i mezi sebou, protože letošek je možná pro řadu z Vás náročnou zkouškou, zejména, pokud cítíte již i poslední předchozí roky jako krizové, podfinancované, na hraně náročnosti a nejistoty.
Možná společně najdeme nové cesty i kvality sdílení (dobrého i špatného, resp. silného i slabého) a spolupráce, s čím si navzájem můžeme být partnery, pomocníky, subdodavateli apod.

Pokud Vás toto zajímá, věřím, že si najdete čas a přijdete, případně vyšlete z Vaší organizace někoho, kdo to řeší, byl by přínosem a zájemcem o další informace či posuny a spolupráci v tomto tématu.

Prosím o předání dále do Vašich organizací, partnerských sítí či adresářů spolupracovníků a členů, přikládám i jpg kalendáře akcí Týdnů pro neziskový sektor 2015  - uvítáme jeho vytištění a vyvěšení ve Vašich prostorách pro veřejnost, větší formáty A3, A2, případně A1  jsou ještě v několika kusech u nás k dispozici -  zejména těm, kteří své akce do kalendáře poslali.

Přeji krásný přelomový předjarní víkend a těšíme se a Vaše přihlášky - stačí jméno, org., kontakt, případně přihláška a anotace příspěvku do panelové diskuse a další dle pozvánky - viz příloha :-)

Mgr. Květa Morávková

Pozvánka (pdf)

Informaèní e-mailVytisknout text

 

 
Termíny jednání výboru ANNOLK


6.4.2022 od 15,30 hod. v KVK
4.5.2022 od 14 hod. v KVK
8.6.2022 od 14 hod. v KVK
7.9.2022 od 14 hod. v KVK

Není-li uvedeno jinak,
vždy v Krajské vědecké knihovně v Liberci

Hosté jsou vítáni.

Týdny pro neziskový sektor
Podrobný program najdete na www.tynes.cz a na Fb

Krajské TÝNES 2022
termín: 3.2.2022 - 3.3.2022
společná výstava, diskuse, ace pro veřejnost, tvůrčí dílny pro děti i dospělé, přednášky ... Kde: Krajská vědecká knihovna v Liberci

Výstava "Společně pomáhat je radost"
Partneři: Liberecký kraj, Regionální dobrovolnické centrum ADRA, KVKLi

Další témata: spolupráce a podpora místních komunit, sdílená ekonomika a služby, sociální podnikání a inovace šetrné ke zdrojům i prostředí, kvantování a práce s dary a energiemi v novém paradigmatu ...

Chcete-li s námi pořádat akci v rámci TÝNES 2022, napište nám na: annolk@seznam.cz
Zajímavé akce v regionu
26.3.-30.4.2022
Ukliďme svět / Ukliďme Česko
více na www.uklidmesvet.cz
(Informace)


22.-23.4.2022
Den Země
více na www.denzeme.cz (Informace)

1.5.2022
Pouť na Krásné (Pěnčín u Jablonce n.N.)
více na www.pencin-zittau.eu/kitteluv-dum (Informace)

Další akce a nabídka
5.-6.5.2022 Setkání Platformy pro rozvoj NNO 2021+" - Středočeský kraj - info na https://spiralis-os.cz/projekty/220-platforma-rozvoje-nno-aneb-hrajeme-podle-pravidel

3.-4.6.2022 Česká Květnice - Planta Naturalis, Markvartice u Sobotky - info na www.plantanaturalis.com

© 2006 ANNOLK
Web je postaven na enginu
phpRS.

[CNW:Counter] návštìv