Hlavní menu
Projekty a Partnerství Liberecký kraj
Inzerce
Nejsou žádné inzeráty.
Vyhledat text
Najdete nás i na Facebooku
najdete nás i na facebooku

Fotogalerie
Adventní bazárek 2015 - 5
15.prosince 2015 od 14 hodin
v ANNOLKu
zobrazení: 0
známka: 0
 


Poèet zobrazených èlánkù: 15 (z celkem 96 nalezených)

Akce ANNOLK

KONSTELACE ZÁMĚRU - 6.5.2015

PozvánkaSrdečně Vás zveme na workshop s panem Antonímem Tomkem, který proběhne 6.5.2015 od 16.30 – 20 hodin v sídle ANNOLK, U Nisy 362/6, Liberec 3, 2. patro.

Přijďte si vytvořit vlastní záměr.

Zaměřme se na to, co se nám děje, co bychom chtěli, aby se nám začalo dít a naopak přestalo dít. Budeme společně pracovat metodou konstelací, zviditelnění vnitřních programů a nalezení možnosti řešení.

Cena workshopu je 300 Kč (členové ANNOLK mají slevu 100 Kč), jsou volná poslední místa.

Pro rezervaci místa prosím kontaktujte Mgr. Květu Morávkovou na tel. 777 171 876.

Těšíme se na setkání s Vámi.

Informaèní e-mailVytisknout text

Akce ANNOLK

Konference ANNOLK - 25.3.2015

LogoSrdečně zveme členy  i spolupracující NNO na výroční členskou konferenci ANNOLK - viz pozvánka s návrhem programu v příloze.-  potvrzení účasti a zaslání případných doplňků do programu očekáváme do 23.3.2015.
Materiály zašleme přihlášeným účastníkům 23.3.2015, případně budou připraveny na jednání konference, prezentace či jednotlivé informace budou poté poskytnuty i v konečné podobě mailem, či zde na webu - dle charakteru materiálů  a dle přání či podmínek jejich tvůrců a předkladatelů.

Těšíme  se na setkání na konferenci a ještě připomínám poslední březnové akce ANNOLK a Týdnů pro neziskový sektor 2015:
28.3.2015 od 14 do 17 hodin Seminář - Úpravy stanov a doplnění údajů registrace NNO do veřejného rejstříku - Tatobity (pro spolek Dědina a další NNO v regionu okolí Turnova, Semil a Jilemnice n. P.)
28.3. od 17 do 21 hodin přednáška I. Adamcové Již jsme v páté dimenzi + závěrečné představení divadelní hry Víkend s bohem - Lidové sady Liberec
30.3.2015 od 16 hodin derniera výstavy NNO v krajské knihovně, kde se symbolicky i  společným setkáním uzavře letošní kampaň Týdny pro neziskový sektor 2015. Pozvěte prosím na dernieru či na společnou výstavu i Vaše  členy, klienty, sponzory či partnery projektů, pokud jste tak již neučinili.

Pozvánka (pdf)

Informaèní e-mailVytisknout text

Akce ANNOLK

Panelová diskuse + workshop "Světlo a zdroje pro rozvoj neziskovek v LK"- 11.3.2015 od 15 do 18 hodin v KVK

Týdny pro NS2015Zdravím a srdečně zvu do KVK (Krajské vědecké knihovny v Liberci)  11. března 2015 od 15 hodin na panelovou diskusi a workshop neziskovek  - viz pozvánka v příloze.

Do panelové diskuse (měla by trvat první 1,5 hodiny)  zatím přislíbili účast:
Věra Vohlídalová, Lída Vajnerová, Lenka Hřibová, Zora Machartová, možná stihnou přijít i Pavel Matějka a Jiří Antl, či někdo jiný z jejich či dalších organizací. Z Hradeckého kraje možná přijedou manželé Hlouškovi (KRASNO), z Prahy Martina Berdychová (Asociace NNO ČR), či Ivana Bursíková (Agora). Jako hosty zveme I. Hujerovou a P. Tulpu (LK), I. Langra a K. Hrbkovou (SML).
Chcete-li být sami panelistou k tématům: vícezdrojové a víceleté financování neziskovek, dobrá či špatná praxe projektového a grantového   financování, dejte vědět, zatím jsem více osob nestíhala obvolat, ale některé ještě  určitě v následujících dnech obvolám a pozvu :-) .

Následující workshop  (druhá část akce, cca do 18  hodin po panelové diskusi) bude hlavně o hledání nových cest financování, ale i spolupráce a realizace pilotních či partnerských projektů, aby více peněz neziskovkami nejen protékalo (náklady vyúčtovaných  grantů a příspěvků), ale i končilo a neslo užitek i lidem, kteří jsou v tomto zaangažovaní, zaměstnaní, či pro cílovou skupinou služeb a produktů, ale nejen.

Rádi bychom tím navázali i na otevřená jednání s krajem, ale i mezi sebou, protože letošek je možná pro řadu z Vás náročnou zkouškou, zejména, pokud cítíte již i poslední předchozí roky jako krizové, podfinancované, na hraně náročnosti a nejistoty.
Možná společně najdeme nové cesty i kvality sdílení (dobrého i špatného, resp. silného i slabého) a spolupráce, s čím si navzájem můžeme být partnery, pomocníky, subdodavateli apod.

Pokud Vás toto zajímá, věřím, že si najdete čas a přijdete, případně vyšlete z Vaší organizace někoho, kdo to řeší, byl by přínosem a zájemcem o další informace či posuny a spolupráci v tomto tématu.

Prosím o předání dále do Vašich organizací, partnerských sítí či adresářů spolupracovníků a členů, přikládám i jpg kalendáře akcí Týdnů pro neziskový sektor 2015  - uvítáme jeho vytištění a vyvěšení ve Vašich prostorách pro veřejnost, větší formáty A3, A2, případně A1  jsou ještě v několika kusech u nás k dispozici -  zejména těm, kteří své akce do kalendáře poslali.

Přeji krásný přelomový předjarní víkend a těšíme se a Vaše přihlášky - stačí jméno, org., kontakt, případně přihláška a anotace příspěvku do panelové diskuse a další dle pozvánky - viz příloha :-)

Mgr. Květa Morávková

Pozvánka (pdf)
Informaèní e-mailVytisknout text

Akce ANNOLK

MaRS maratón s Roskou - 7. března, Liberec

MarsMilí přátelé,
ráda bych Vás jménem Rosky Liberec pozvala na akci MaRS - maratón s roztroušenou sklerózou, která se koná v sobotu 7.března v 16 hodin.Ing. Veronika Borkovcová
předsedkyně Rosky Liberec
roska-liberec@seznam.cz
tel.: +420 606888780+420 606888780

Informaèní e-mailVytisknout text

Akce ANNOLK

Workshop Jak na stanovy (dle NOZ) + a regionální setkání mateřských center v ANNOLKu - 20.2.2015

Workshop10:00-13:00 - workshop Jak na stanovy (lektorka K. Morávková, cena 300,-Kč/ osoba. S sebou vaše stanovy, dostanete potvrzení o platbě).
13:00-16:00 - Regionální setkání MC Libereckého kraje, s sebou: diáře, odměny na výměnu, dobrou náladu. Hlavní téma - plán společných aktivit na rok 2015 (konec setkání podle potřeby). Bližší informace Lenka Ackermannová, tel. 733 508 417.
Informaèní e-mailVytisknout text

Akce ANNOLK

Výměnné bazárky 18.2. a 18.3. 2015

bazárekZveme Vás k darování  či výměně nadbytečných, ale ještě dobře jinými využitelných věcí - oblečení, doplňků, potřeb a pomůcek do domácnosti či pro koníčky a volný čas, knížek pro děti i dospělé (pokud je nechcete prodat na bazarových serverech, v antikvariátech apod.)

Ve středu 18.2.2015 proběhl bazárek v krajské knihovně a děkujeme všem za účast i za řadu věcí, které se zda v tomto dni sešly a které předáme k dalšímu využití.

Na středu 18. března 2015  mezi 15. - 17. hodinou Vás zveme na obdobný typ bazárku - s tématem jarních "kolekcí oblečení či doplňků"  a potřeb či pomůcek pro zahradu a péči o půdu, o mazlíčky, o přírodu, tentokrát do ANNOLKu (U Nisy 362/6, 2. patro)  kam můžete věci buď jen přinést (po tel. dohodě i v jiných dnech před termínem bazárku), v čase mezi 15. - 17. hodinou je vyměnit za jiné předměty či věci, které Vám či Vašim blízkým udělají  radost či službu, setkat se s kolegy z neziskovek, či si popovídat o tom, co právě řešíte, případně co Vás zajímá.

Pokud  se akce osvědčí a  zájem potrvá, plánujeme tyto bazárky pravidelně - obvykle okolo Novoluní, kdy je nejvhodnější čas k odlehčování od věcí již nepotřebných, nenošených, ve skříních a komorách ležících a místo zabírajících. Pokud naopak hledáte něco obtížně sehnatelného (pro potřeby Vašich aktivit, či vybavení kanceláří dílen apod.), lze  i využít inzerci zde na webu, či sdělení mailem, které rádi přepošleme ostatním členům i příznivcům a spolupracujícím neziskovkám.

Bazárek (pdf)    Pozvánka (pdf)

Informaèní e-mailVytisknout text

Akce ANNOLK

Týdny pro neziskový sektor 2015

LogoVážení a milí,
dovolujeme si Vás opět přizvat k letošní kampani Týdny pro neziskový sektor, která se v Libereckém kraji koná již pošestnácté.

V příloze najdete základní informace a návratku k vyplnění, ale společný kalendář akcí čeká hlavně na Vaše akce, které v únoru a březnu pořádáte, nebo byste měli zájem se jich účastnit, případně uvítáte společnou přípravu či pomoc s ní. Pokud nám informace či plakátky o Vašich akcích pošlete co nejdříve - nejlépe společně s návratkou, zajistíme jejich inzerci i na webových portálech pro veřejnost.
Na plakátovacích plochách budeme plakáty vylepovat jen dle dohody s Vámi - uvítáme tipy. Uvítáme také, pokud logo kampaně použijete i ve Vašich materiálech a na akcích.

Budeme tedy velmi rádi, zúčastníte-li se aktivně společné výstavy, v březnu pak konference NNO (termín a program ještě ladíme) a vyplníte-li tedy co nejdříve i návratku v příloze. Těšíme se na Vaše náměty, poznámky i připomínky a doufáme, že možnosti společné prezentace či vzájemné motivace a předávání zkušeností opět uvítáte, stejně jako letošní témata  kampaně, kterými jsou „Světlo" a "Rozvojová spolupráce" a hledání jejich nových rozměrů či průniků.

Přeji tedy pokud možno dostatek nápadů a energie v tomto roce a mnoho radostí z Vašich aktivit a projektů, ze společných setkání.

Mgr. Květa Morávková, telefon 777 171 876.

Informace    Návratka    Logo

Informaèní e-mailVytisknout text

Akce ANNOLK

Adventní setkání 17.12.2014

Advent 2014Adventní setkání ANNOLKu plánujeme na 17.12. v prostorách ANNOLKu či v Kryštofově údolí - místo upřesníme dle počtu osob - kam lze část zájemců dopravit i auty od ANNOLKu + i zpět :-) ) od 16 či 17 hodin.   Dejte tedy prosím vědět, zda byste se chtěli zúčastnit společného adventního setkání a který čas a místo preferujete - pošleme i formulář k přihlášení všem zájemcům - případně napište, kolik osob z Vaší organizace by chtělo přijít, abychom tomuto přizpůsobili místo, čas i program :-)
 
 
Setkání lze uskutečnit i jinde, např v některé z Vašich organizací, uvítám info o tom, zda byste  přišli i Vy, případně vezměte i někoho dalšího z Vaší organizace s sebou, lehce bychom se věnovali i směrování ANNOLK a tématům aktivit v roce 2015  + nápadům  do Týdnů pro neziskový sektor 2015.
Občerstvení částečně zajistíme, případně asi i kdo co přinese ochutnat :-)

Přejem klidný a příjemný adventní čas, uspěšné uzavření projektů realizovaných i moudré podání projektů nových a mnoho radostných chvil s Vašimi spolupracovnky, dobrovolníky, klienty i přáteli.

Informaèní e-mailVytisknout text

Akce ANNOLK

Seminář Možnosti podpory pracovních míst v NNO - 10.12.2014

PodporaVážení a milí, dovolujeme si Vás pozvat na seminář (dopolední nebo odpolední termín dle Vašich možností), který připravujeme ve spolupráci s Krajskou pobočkou Úřadu práce v Liberci. Termín byl avízován na 3.12., ale díky kolizi s dalšími akcemi jsme museli termín o týden posunout. Doufáme, že i v době hlubšího adventu si budete moci najít na tuto problematiku čas, protože lidé - zejména ti, kteří mohou být placeni za vyšší objem své práce pro neziskové organizace - jsou cenní, zejména pokud již dobrovolnickým "tahounům" docházejí čas nebo síly..., hned po nosných myšlenkách vizí a poslání, obsahů (vzájemně i veřejně) potřebných a prospěšných činností, projektů.
Kapacita prostoru je omezená - cca 20 osob, proto prosím neváhejte s přihláškou na seminář dlouho. Nezapomeňte sdělit čas, na který se chystáte, případně své zkušenosti se zaměstnáváním osob či se spoluprací s Úřadem práce ČR. Viz příloha .

Další akce toho dne a týdne:

Čas mezi 12 - 13.30 lze využít k bezplatným konzultacím o změnách a zápisech do veřejných rejstříků dle působnosti Vašich spolků a Nového občanského zákoníku - doplnění o sídle, statutárních zástupcích aj., zejména jste-li o.s. - dnes tedy spolek, abyste se stali správně registrovaným "zapsaným" či "pobočným spolkem" dle nové legislativy, pokud toto neřeší již Vaše mateřská organizace. Prosím o formulaci obsahu konzultace též předem - mailem, pořadí konzultací bude (v případě vyššího zájmu) stanoveno asi dle pořadí přihlášených, či dle Vašeho navrhovaného času, pokud ještě nebude obsazen

Od 13.30 (do 15.20) se koná výbor ANNOLKu, ve stejných prostorách. Hosté, zejména členové a zájemci o členství či spolupráci jsou na jednání vítáni. Program jednání rozešlu ca 4.12.

Připomínám i konání 4. ročníku Křesadla, letos v Jablonci nad Nisou, organizované Českým červeným křížem - předávání ocenění 4.12. od 17 hodin v městském divadle v Jbc
http://www.cck-jablonec.cz/kresadlo-2014-liberecky-kraj/
http://www.scvk.cz/clanek/kresadlo-stehuji-na-tri-roky-do-jablonce.html#.VH1lR8mjLIU

Začínáme již také připravovat kampaň Týdny pro neziskový sektor 2015 a uvítáme k ní jakékoli Vaše náměty, podněty, připomínky k minulým letům kampaně.

Přeji Vám úspěšné dokončování letošních projektů i podávání nových, přejem klidný a radostný advent plný harmonie, krásné hudby i setkávání s Vám příjemnými lidmi i mnoho sil do zvládnutí všech aktivit a úkolů konce roku a těším se na setkání s Vámi během celého dne 10.12.2014, případně na adventním posezení, které chystáme na 17.12. od cca 17 hodin opět v ANNOLK a které bude kromě adventní atmosféry věnováno i úvahám nad rozvojem ANNOLKu a nápadům do kampaně Týdny pro neziskový sektor v celém kraji, tedy i mimo Liberec.

Mgr. Květa Morávková

Informaèní e-mailVytisknout text

Akce ANNOLK

Konference ZAMĚSTNAVATEL "versus" nebo "spolu se" ZAMĚSTNANCI (Aneb jak proměnit nemožné ve skutečnost)

KonferenceRádi bychom Vás jménem Sítě mateřských center pozvali na jednu z našich významných akcí tohoto roku, konferenci k projektu Společnost přátelská rodině na téma ZAMĚSTNAVATEL „versus" nebo „spolu se" ZAMĚSTNANCI: Aneb jak proměnit nemožné ve skutečnost.

Pracujete z domova? Stará se váš zaměstnavatel o to, zda máte kam dát dítě do školky? Musíte svou rodinu v práci skrývat nebo ji naopak můžete přiznat a začlenit do života firmy?


Tyto a další otázky budeme probírat na konferenci Společnost přátelská rodině, která se uskuteční v pondělí 24. listopadu 2014 od 9 do 15 v Muzeu hlavního města Prahy v Praze na Těšnově. Hosty konference jsou firmy, které se letos účastní soutěže Společnost přátelská rodině a právě ty se s námi podělí o své zkušenosti (mimo jiné to jsou například Česká spořitelna, ČVUT, Komerční banka nebo Unilever). Odpoledne se můžete pobavit u diskuse s porotou soutěže, která nám ozřejmí, jak témata rovných příležitostí převést do běžného života. Těšit se můžete na známou personalistku Rostyu Gordon-Smith, Petra Pavlíka z FHS UKnebo Tomáše Ervína Dombrovského z LMC (jobs.cz, prace.cz), která je partnerskou organizací soutěže.

Přijít můžete i s vašimi dětmi, bude pro ně nachystaný program v dětském muzeu, které je umístěno v přízemí budovy. A během oběda si můžete odskočit na unikátní virtuální průlet Langweilovým modelem Prahy 19. století v 3D, kterým se Muzeum hl. m. Prahy oprávněně pyšní. Trvá jen 5 minut, ale je to zážitek!

Účast na konferenci je díky podpoře z Evropského sociálního fondu bezplatná.  
   Plakát    Pozvánka    Program


Informaèní e-mailVytisknout text

Akce ANNOLK

Světový den dětí 20.11.2014 - v Mateřských centrech ČR, v LK v Jablíčku, Semínku Země

Na webu LK bude koncem týdne informace o kampani se zmíněnou tabulkou vašich aktivit. Na 19.11. jsem pozvala radní paní Hujerovou do MC Jablíčko, pokud máte někdo další zájem o její návštěvu, dejte mi prosím vědět, není jisté, zda zvládne návštěvu v Jablíčku.
Pokud můžete, využijte kampaň, pošlete vaší pozvánku - vzor v příloze k úpravám, do médií, pozvěte na oslavu představitele vaší obce, můžete kontaktovat sponzory, najít nové návštěvníky a hlavně potěšit děti.

Milí příznivci a přátelé,
u příležitosti Světového dne dětí 20.11.2014 v 16:30 ve čtvrtek v prostorách M.E.Du společné tvoření - "Barevný svět dětí " - povídání o tom, jaké dětství mají v různých koutech světa (nahlédnutí pod pokličku etnopediatrie) + společně můžeme při tvořeníčku malých ETNO panenek zkouknout film "Babies",
http://www.youtube.com/watch?v=N009QUWUy7I

Těšíme se na vás i vaše děti Lenka Hřibová a Jana Cinková
   Kampaň    Program    Pozvánka

Informaèní e-mailVytisknout text

Akce ANNOLK

Interaktivní seminář "Jak na sdílené dokumenty"

Seminář dokumentyVážení přátelé z neziskových organizací, zveme vás na seminář, kde se naučíme nejen pracovat se sdílenými dokumenty, ale nasdílíme i dobrou praxi v jejich využívání.

Den konání: 12. 11. 2014
Místo konání: ANNOLK, U Nisy 6, Liberec 3 460 01

Program:
15:00 – 15:15 prezence
15:15 – 16:00 úvod do Google aplikací, ukázka praktického využití sdílených dokumentů
16:00 – 17:00 Praktická část: vytvoření on - line přihlášky, dotazníku, sdílené tabulky
17:00 - 18:00 Diskuse

Vstup pro členy ANNOLK - zdarma, ostatní 50,-Kč / osoba
Tento soubor slouží jako závazná přihláška.
Kapacita místnosti je omezená, proto neváhejte, přihlášky přijímáme do 7. 11. 2014

Sebou doporučujeme vlastní notebook. Wi-fi je k dispozici.

Další informace: Lenka Ackermannová,
lenka.ackermannova@materska-centra.cz / mobil: 733 508 417733 508 417

Přihlášku/návratku můžete vyplnit v režimu online.
https://docs.google.com/forms/d/1wNP3g-mLZ48Kq_ywYmhb9Lgv_Yq5LGE4dj9vVFnbiBs/viewform?c=0&w=1&usp=mail_form_link

Informaèní e-mailVytisknout text

Akce ANNOLK

Slavnost světel 2014 v Liberci - 6.11.2014 od 16 a 18 hodin

Slavnost světelZveme Vás nejen k účasti, ale k pozvání i Vašich přátel a známých, se kterými se chcete před zimou potkat a podělit o světlo (radosti i naděje, či přátelství). Neziskovky zveme i k prezentaci "světelných nápadů a tvorby", zajímavých  produktů a činností, služeb pro veřejnost, drobné občerstvení vítáno i zajistíme - máte-li zájem se na akci mezi 16-19 hod prezentovat, přispět zajímavostí do programu, napište nám prosím co nejdříve - annolk@seznam.cz . Sraz v 18.00 u radnice se světýlky a lampičkami program v parku u hotelu Zlatý lev  již od 16 hodin (dle počasí, zájmu a přípravy programu jednotlivých neziskovek), jinak určitě od 18.30 - po průvodu od radnice (do cca 21 hodin) - nejprve více pro rodiny s dětmi, později pro dospělé (duší ale mladé a družící se :-)
viz přílohy v pdf a na
https://www.facebook.com/events/329859430521033/?fref=ts
Předem velmi děkujeme, předáte-li informaci dále do Vašich přátelských kruhů a kontaktů, případně vyvěsíte-li  plakátek do Vašich prostor.
   Plakát

Informaèní e-mailVytisknout text

Akce ANNOLK

Křesadlo 2014 v Libereckém kraji - nominace ještě do 15. října

Je ve Vašem okolí někdo, kdo bez nároku na honorář, ochotně a dlouhodobě pomáhá ostatním?
Znáte "čistou duši", která podá "pomocnou ruku" každému, kdo ji potřebuje?
Je ve Vaší blízkosti člověk, jehož "světlo" Vás "dobíjí" pokaždé, když se cítíte na dně?

 Pokud jste si odpověděli alespoň jednou ANO, tak neváhejte a nominujte toho člověka na ocenění KŘESADLO 2014 pro Liberecký kraj. 

  Křesadlo je symbol naděje, jiskry zažehnutého ohně, střípek odvahy, vykřesané plamínky síly. Jiskra je důležitá, i když pak už je na nás, zda oheň vyhasne nebo se rozhoří jasným plamenem. 

  více naleznete zde
Kateřina Havlová,ředitelka úřadu Oblastního spolku Českého červeného kříže Jablonec nad Nisou
GSM 732 542 934

nominace-dobrovolnika.doc    nominace-dobrovolnika.pdf   vyzva_kresadlo_2014.doc   vyzva_kresadlo_2014.pdf


Informaèní e-mailVytisknout text

Akce ANNOLK

Říjnové akce v Semínku země

PozvánkaVěřím, že alespoň jeden víkend se potkáme, v říjnu máme každý víkend akci.

So 4.10. Všeň -Den zvířat
So 11.10. Klokočí - Půjdem na to od lesa III. - Poděkování za úrodu na biofarmě
Ne 19.10. Jílovecká ,Semily :Jablíčkování (ve spolupráci CPR M.E.D)
So 25.10. Všeń -Moštobraní
Pá 31.10. Jílovecká -Dušičky a dlabání dýní (Zrnko naděje)
Ne 2.11. Jílovecká : Světýlkování - tvořivá dílnička na lampiónky, lampičky, svíčky

Informaèní e-mailVytisknout text

 

 
Termíny jednání výboru ANNOLK


6.4.2022 od 15,30 hod. v KVK
4.5.2022 od 14 hod. v KVK
8.6.2022 od 14 hod. v KVK
7.9.2022 od 14 hod. v KVK

Není-li uvedeno jinak,
vždy v Krajské vědecké knihovně v Liberci

Hosté jsou vítáni.

Týdny pro neziskový sektor
Podrobný program najdete na www.tynes.cz a na Fb

Krajské TÝNES 2022
termín: 3.2.2022 - 3.3.2022
společná výstava, diskuse, ace pro veřejnost, tvůrčí dílny pro děti i dospělé, přednášky ... Kde: Krajská vědecká knihovna v Liberci

Výstava "Společně pomáhat je radost"
Partneři: Liberecký kraj, Regionální dobrovolnické centrum ADRA, KVKLi

Další témata: spolupráce a podpora místních komunit, sdílená ekonomika a služby, sociální podnikání a inovace šetrné ke zdrojům i prostředí, kvantování a práce s dary a energiemi v novém paradigmatu ...

Chcete-li s námi pořádat akci v rámci TÝNES 2022, napište nám na: annolk@seznam.cz
Zajímavé akce v regionu
26.3.-30.4.2022
Ukliďme svět / Ukliďme Česko
více na www.uklidmesvet.cz
(Informace)


22.-23.4.2022
Den Země
více na www.denzeme.cz (Informace)

1.5.2022
Pouť na Krásné (Pěnčín u Jablonce n.N.)
více na www.pencin-zittau.eu/kitteluv-dum (Informace)

Další akce a nabídka
5.-6.5.2022 Setkání Platformy pro rozvoj NNO 2021+" - Středočeský kraj - info na https://spiralis-os.cz/projekty/220-platforma-rozvoje-nno-aneb-hrajeme-podle-pravidel

3.-4.6.2022 Česká Květnice - Planta Naturalis, Markvartice u Sobotky - info na www.plantanaturalis.com

© 2006 ANNOLK
Web je postaven na enginu
phpRS.

[CNW:Counter] návštìv