Výměnné bazárky 18.2. a 18.3. 2015

Autor: <info(at)annolk.cz>, Téma: Akce ANNOLK, Vydáno dne: 19. 02. 2015

bazárekZveme Vás k darování  či výměně nadbytečných, ale ještě dobře jinými využitelných věcí - oblečení, doplňků, potřeb a pomůcek do domácnosti či pro koníčky a volný čas, knížek pro děti i dospělé (pokud je nechcete prodat na bazarových serverech, v antikvariátech apod.)

Ve středu 18.2.2015 proběhl bazárek v krajské knihovně a děkujeme všem za účast i za řadu věcí, které se zda v tomto dni sešly a které předáme k dalšímu využití.

Na středu 18. března 2015  mezi 15. - 17. hodinou Vás zveme na obdobný typ bazárku - s tématem jarních "kolekcí oblečení či doplňků"  a potřeb či pomůcek pro zahradu a péči o půdu, o mazlíčky, o přírodu, tentokrát do ANNOLKu (U Nisy 362/6, 2. patro)  kam můžete věci buď jen přinést (po tel. dohodě i v jiných dnech před termínem bazárku), v čase mezi 15. - 17. hodinou je vyměnit za jiné předměty či věci, které Vám či Vašim blízkým udělají  radost či službu, setkat se s kolegy z neziskovek, či si popovídat o tom, co právě řešíte, případně co Vás zajímá.

Pokud  se akce osvědčí a  zájem potrvá, plánujeme tyto bazárky pravidelně - obvykle okolo Novoluní, kdy je nejvhodnější čas k odlehčování od věcí již nepotřebných, nenošených, ve skříních a komorách ležících a místo zabírajících. Pokud naopak hledáte něco obtížně sehnatelného (pro potřeby Vašich aktivit, či vybavení kanceláří dílen apod.), lze  i využít inzerci zde na webu, či sdělení mailem, které rádi přepošleme ostatním členům i příznivcům a spolupracujícím neziskovkám.

Bazárek (pdf)    Pozvánka (pdf)