Konference ZAMĚSTNAVATEL "versus" nebo "spolu se" ZAMĚSTNANCI (Aneb jak proměnit nemožné ve skutečnost)

Autor: <info(at)annolk.cz>, Téma: Akce ANNOLK, Vydáno dne: 16. 11. 2014

KonferenceRádi bychom Vás jménem Sítě mateřských center pozvali na jednu z našich významných akcí tohoto roku, konferenci k projektu Společnost přátelská rodině na téma ZAMĚSTNAVATEL „versus" nebo „spolu se" ZAMĚSTNANCI: Aneb jak proměnit nemožné ve skutečnost.

Pracujete z domova? Stará se váš zaměstnavatel o to, zda máte kam dát dítě do školky? Musíte svou rodinu v práci skrývat nebo ji naopak můžete přiznat a začlenit do života firmy?


Tyto a další otázky budeme probírat na konferenci Společnost přátelská rodině, která se uskuteční v pondělí 24. listopadu 2014 od 9 do 15 v Muzeu hlavního města Prahy v Praze na Těšnově. Hosty konference jsou firmy, které se letos účastní soutěže Společnost přátelská rodině a právě ty se s námi podělí o své zkušenosti (mimo jiné to jsou například Česká spořitelna, ČVUT, Komerční banka nebo Unilever). Odpoledne se můžete pobavit u diskuse s porotou soutěže, která nám ozřejmí, jak témata rovných příležitostí převést do běžného života. Těšit se můžete na známou personalistku Rostyu Gordon-Smith, Petra Pavlíka z FHS UKnebo Tomáše Ervína Dombrovského z LMC (jobs.cz, prace.cz), která je partnerskou organizací soutěže.

Přijít můžete i s vašimi dětmi, bude pro ně nachystaný program v dětském muzeu, které je umístěno v přízemí budovy. A během oběda si můžete odskočit na unikátní virtuální průlet Langweilovým modelem Prahy 19. století v 3D, kterým se Muzeum hl. m. Prahy oprávněně pyšní. Trvá jen 5 minut, ale je to zážitek!

Účast na konferenci je díky podpoře z Evropského sociálního fondu bezplatná.  
   Plakát    Pozvánka    Program